Ataköy sarışın yabancı arkadaş lyuda

Ataköy sarışın yabancı arkadaş lyuda
Avrupa yakası Ataköy semtinde olmuş olan ve tarafınızdan belirlenmiş olacak bir çok plan programınıza ve isteğiniz üzere kısa bir süreliğine "Ataköy yaşlı escort bayan " olarak "intikal" edebilmek adına profil sayfamı açmış bulunuyorum.

İsmim lyuda, her bir konuda kendisine olmuş olan öz güveni gayet yerinde, cana yakın ve sempatik bir ruh haline sahip bayan arkadaşım.

Kişiliğim yanı sıra birde profil sayfamın üst kısmında yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olmuş olan resimlerimdeki gibi, hoş ve bakımlı bir bayan arkadaşım.

İncelemiş olduğunuz bilgilerimin ve resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile kesinlikle görüşmeyecek ve tanışmamış olacaksınız.

Tabi, olur da bilgilerimin ve resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşme programı içerisinde olursanız, o zaman tarafınızdan gerçekleşecek olan ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programını iptal etme lüksün desiniz.

Ataköy semtinde ve tarafınızdan gerçekleşecek olan görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum.

Görüşme programı randevu talebi ve bir diğer çok detaylı bilgi için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle, iyi günler dilerim.