Ataköy Özel Partnerler Bu Sayfada Sizi Bekliyor

Ataköy Özel Partnerler Bu Sayfada Sizi Bekliyor
Avrupa Yakası Ataköy Papim Net Sitesine Giriş Yapan Arkadaşlar Benim Sayfama Hoş Geldiniz Bugün Burada Kendi Hikaye Mi Sizlere Sunacağım

Ben aslen Çorumlu 21 yaşında 1.72 boyunda 52 kiloda sarışın beyaz tenli renkli gözleri olan dolgun kalçaları iri memeleri fiziği olan bakımlı güzel bir kadınım uzun süredir Ataköy ilçesinde ikamet ediyorum.

Ataköy escort yeni olarak 3 yıldır deneyim var 19 yaşında başladım çok sayıda erkek tanıdım bu yüzden adamların artık ne istediğini nelerden hoşlandığını ne zevklerde bayanları istediklerini iyi derece iken her konuda güvenim tam benim diyen adamı yatakta ter döktürrüm.

Yanı öyle ben kadını fena sikerim öyle yaparım böyle yaparım adamları hayatımda çok gördüm yatakta nefesi götünde aldığını evet azgın bir kadınım sürekli seks yapmak istiyor canım erken yaşta evlendim bu yüzden ama kocam baktım iş yok onu boşadım.

Sürekli farklı alet yediğimde kendimi çok mutlu hissediyorum ama öyle biri vardı ki halen unutamıyorum onu o günü yaşadığım seks asla bir daha yaşayamadım çünkü adamın aleti çok büyüktü resmen şimşek çıkardı gözlerimden bu kadar büyük alet daha önce hayatımda görmemiştim.

Neyse konu net bir şekilde anlatmak istiyorum hikayemi başlarken hepsini ince noktasına kadar anlatacağım umarım biraz olsun sizi eğlendirim bir gün telefon çaldı evde canım sıkılıyor bir kahve için Ataköy bir cafede kahve içiyorum o zaman işler sakin öyle telefon tek tük çalışıyor diye benimde evde canım sıkıldı bu yüzden kalkıp dışarı çıktım kafede oturmuş kafa dinliyorum.

Telefon canınca bakmak istedim ilk etapta sonra sanki bir ses bana aç dedi 6 his diye bir özellik var bende bazı şeyler istemesem sanki kulağıma bir fısıldıyor bunu yap diye bende açtım son derece kibar ses benimle görüşmek istediğini söyledi.

Bende kafa dinliyorum şuan başka zaman arasanız olmaz mı dedim oda hayır lütfen seni çok beğendim senden başkasına bakmak uğraşmak istemiyorum dedi bende okey o zaman neredesiniz.

Güvenlikli evlere geliyorsunuz dedi olur dedim gitti bir rezidans burada adres vermeyim sonuçta adamın adresi kaktım hesabı ödedim eve geldim üstümü değiştim ve gittim sitenin başında kibar bir bey efendi karşıladı hoş geldin dedi güzellik bana ilk görüşte bu adamdan hoşlandım diye bilirim.

Çünkü güzellik kelimesi babam diyordu bana buda çok hoşuma gidiyor söyledikleri eve geçtik bana karşı çok kibar istekleri sordu bende canın sağlığı dedim harika bir sofra kurmuş alkol falan fena her şey başladık içmeye ben özel seks kıyafetlerimi giydim geldim yanına.

Dda üzerine rahat bir şey giydi balkon biraz etkisiyle başladık sevişmeye sonrası malum anlatılmaz yaşanır diyorum ama hayatımda yaşadığım en tatlı seks o günü idi gerçekten çok beğendi öyle böyle değil ama fena idi yaşadığım en güzel gün oydu halen unutamadım diye bilirim.

Neyse konumu burada sonuna geldim benim bunu yaşamak isteyen beyler arasın bekliyorum.